Szukam pracy

Pomożemy ci dalej

Szukasz fajnej pracy? To dobrze trafiłeś! Chętnie powiemy Ci więcej o tym, kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić. FLXX People pomaga w znalezieniu pracy osobom nie tylko z Holandii czy z poza niej, ale przekracza także granice.

O FLXX People

FLXX People to więcej niż agencja pracy czasowej. Oferujemy różnego rodzaju usługi, a pośród nich usługi personalne, takie jak oddelegowanie, wysyłanie personelu, rekrutacja i selekcja pracowników. Nasz zespół składa się z ekspertów posiadających doświadczenie w pracy z pracownikami tymczasowymi zarówno z kraju, jak i zagranicy. Jesteśmy do Twoich usług podczas całego procesu, od rekrutacji do podpisania umowy i oczywiście w późniejszych etapach. Jest dla nas bardzo ważne, abyś wiedział, że w razie pytań lub problemów, zawsze możesz na nas liczyć.

Praca z FLXX

Za pośrednictwem naszej strony możesz się w łatwy sposób zarejestrować, aby dołączyć do naszej bazy danych. W ten sposób możemy pomóc firmom w znalezieniu odpowiedniego pracownika… Może to właśnie Ty! Rejestracja działa także w drugą stronę: również Tobie pomożemy w poszukiwaniach Twojej idealnej pracy. Chętnie Ciebie poznamy, aby porozmawiać o Twoich życzeniach i dowiedzieć się, w czym jesteś dobry i co lubisz robić. Dzięki temu możemy odpowiednio ukierunkować nasze poszukiwania w znalezieniu dla Ciebie pracy. Wiemy wszystko o układach zbiorowych pracy w Holandii i Europie, więc możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony w Holandii zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto dbamy także o to, aby wypłaty wynagrodzenia były dokonywane prawidłowo i terminowo oraz aby dni wolne, urlop lub święta były odpowiednio zorganizowane. W skrócie: chętnie dobrze o Ciebie zadbamy, bo uważamy za ważne, żebyś z przyjemnością chodził do pracy!Więcej informacji? Masz pytanie lub chciałbyś dowieść więcej o nas i naszym twórcą pracy? Zadzwoń z nami. Wyślij wiadomość lub zadzwoń: +31 (0) 24 – 373 25 25